Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

Naujausios forumo temos
  0 0

  Neseniai teko lankyti kursus, dabar mokausi vairavimo. Mokykla Vilniaus senamiestyje. Labai geras dėstytojas teorijos. Dalius vardu. Puikus pedagogas. Ir instruktoriai abu geri. Pas viena pradėjau, pas kita baiginėju lankyt, nes pirmasis nebegalėjo. Tai abu šaunūs išties. Mokykla vadinasi Pyyp. Rekomenduoju.

  0 0
 • 05/13/13--14:37: Trumpalaikė nuoma Vilniuje
 • Trumpas tavo protas, o gal ir pimpis jei tokia reklama užsiimi. Ate :D

  0 0
 • 12/10/13--20:27: Kur deti pinigus???
 • :-D
  Aha... Neapsižiūrėjau.

  0 0

  Teko remontuot kompiuterį, sudegė nepataisomai maitinimo šaltinis nexus 1000W
  Pasirinkimo kriterijai: kaina iki 300lt, pakankamas galingumas sistemai, tylus, garantija.
  Taigi viską atitiko šitas maitblokis: Xilence Modular Series SPS-XP750.CS.R3
  750W, tylus, 3m garantija.
  Įdedu į kompiuterį, bet vos įjungus į tinklą sukasi jo aušintuvas. Paklausiu pardavėjų, ar čia normalu, sakau gal aš atsilikęs labai nuo technologijų. Man sako vežk į servisą. Nuvežu, po 4 dienų pasiimu naują pakeistą. Gerai kad nesukau į korpusą, bet iškart pasitikrinau. Ventiliatorius visą laiką sukasi vos įjungtas į tinklą.
  Siūlau atkreipti dėmesį į šį modelį ir jo nepirkti.

  0 0

  kad daiktai išliktu tokios pat būklės -- tada visa laik ziurek ka jie daro su daiktais :D

  0 0
 • 11/10/14--10:54: Radijuškė Sencor SRD 215
 • Trumpai kodėl temą pakuriau - šita "hitra žopa" dar ir kaip USB garso plokštė veikia. Įkišau krauti į kompą, o jinai zaraza ėmė ir užgrojo.
  Žiaukčioja kai rašau. Dabar temą rašau tai akivaizdžiai dėl to žiaukčioja. Bet vistiek daiktas jėga :)
  Per "senukus" su tėvu ekskursiją darėm ir paėmėm. Garsas tai nežinau iš kokios skylės jis ten toks. Fliaškė ir microSD groja
  Internetu 20Lt pigiau - hahaha kol rašiau senukai pabrangino - 48 buvo, dabar 69. Nuo prekistalio už tiek ir paėmėm. Viskas, baigiau...

  0 0
 • 08/21/17--04:29: Apie kreditus
 • Jau isbandyta. Pakolkas problemu nera.

  0 0
 • 08/21/17--04:49: Vertimų biurai
 • Labai domina atsiliepimai apie vertimų biurus. Su kokiais bendradarbiaujate?
  Mūsų įmonė neseniai pasirašė sutartį su vertimų biuru Verticia. Labai trumpai dar dirbam, bet įdomi ir kitų patirtis.
  Su kokiais vertimų biurais turėję reikalų, kokie atsiliepimai?

  0 0
 • 08/21/17--05:07: Anglų kalbos kursai
 • Reikia išmokti anglų kalba. Jau kurį laiką stebiu anglu kalbos kursus Kolibrio Metodas  Žiurint į atsiliepimus - stebuklai įvyksta. Ar yra čia lankiusiu, ar veiksminga?
  Kaina nemaža, bijau tapti tik reklamos auka. :)

  0 0

  Labai geros sarvuotos buto durys uz prieinama kaina!

  0 0
 • 11/07/17--12:47: Apie kreditus
 • O gal kartais kam teko susidurti su paskolos refinansavimu ar tiesiog žino kas tai yra ir kaip veikia, ar verta? Tiesiog situacija tokia, kad pirmą kartą sužinojus-radus tokią paslaugą, rodos čia https://www.paskoluklubas.lt/refinansavimas paskaičiau, bet iki galo nesijaučiu gerai supratusi paslaugos principo. Internete informacijos ne iš kredito įmonių mažai, tik čia http://verslas.straipsnis.lt/refinansavimas-antrasis-gelbejimo-ratas/ kažką bendro pobūdžio radau. O pasitarti neturiu su kuo, tai ir galvoju kad kas iš jūsų daugiau žino apie tai?

  0 0
 • 02/27/18--03:09: Apie kreditus
 • Praeitą žiemą teko ir man susidurti su pinigų stygium. Pritrūkau pinigų, kad užbaigčiau remontą, kurį užbaigti buvo būtina, nes ateinantys šalčiai galėjo skaudžiai atsiliepti butui. Skolintis iš artimųjų kažkaip nekilo ranka, tuo labiau, kad vargu ar jie galėtų paskolinti. Tai paskolos internetu [https://www.paskoliukas.lt/] tokioj situacijoj vos ne vienintelė išeitis. Gerai, kad remontui pabaigti reikalinga suma nebuvo didelė (tereikėjo 2500eur), dėl to galėjau pasiimti greitąjį kreditą. Taigi, esant būtinybei, paskolos išduodamos internetu gali labai padėti išsikapstyti iš nemalonios situacijos.

  0 0

  Kedai24 -  kedai internetu: sportinė avalynė, krepšinio bateliai, sportbačiai, vyriška ir moteriška avalynė sportui

  Adidas batų kolekcijos:
  Adidas batai
  Gamintojas adidas

  Nike kedai (sportinė avalynė)
  Nike kedai

  Nike avalynė (sportinė avalynė)
  Nike avalyne

  Spalvingos kuprinės sportui ir laisvalaikiui.
  Kuprines

  Futbolo bateliai (visos kolekcijos)
  Futbolo bateliai

  Futbolo bateliai dirbtinei dangai

  0 0
 • 04/23/18--10:32: Apie kreditus
 • O iš banko imant nebutu geresnes palukanos?

  0 0
 • 05/01/18--02:17: Apie kreditus
 • Su euro creditu nebuvau dar susidūręs, bet iš kolegų teko girdėti gan blogų atsiliepimų. Šiaip viskas priklauso nuo to, kokio dydžio paskolą žadi imti. Jeigu tai būsto paskola arba vartojimo paskola, tai tada siūlyčiau eiti į banką https://www.luminor.lt/ arba https://ib.swedbank.lt/private/credit/loans/home_small_loanLT?language=LIT. Jeigu reikia nedidelės sumos sakykim 3000eur arba mažiau, tada patarčiau imti iš greitųjų kreditų bendrovės pavyzdžiui dar iš čia  https://www.paskoliukas.lt/

  0 0
 • 05/03/18--12:53: Apie kreditus
 • Būtent iš eurocredit neteko imti. Apskritai tai siūlyčiau skolintis iš P2P platformų (pavyzdžiui: https://www.paskoluklubas.lt/kreditai). Nuo paraiškos padavimo pinigus gausi gana greitai, o investuotojų konkurencija dėl paskolos sumažins palūkanų dydį. Nors skelbiama, kad palūkanos yra nuo 6 proc., jos priklauso nuo asmeninio kreditingumo reitingo, tad manau realu yra pasiskolinti už 8-10%metines palūkanas.

  0 0

  Aš dengiau Benders betoninėm čerpėm rudos spalvos. Labai gražus stogas, labai. Ir galiu išduot paslaptį - pigiau, nei lietuvių  taip mylima blėka.Na, bet čia kaip kam atrodo. O visus "meistrų" argumentus, kad čerpės labai sunkios, kad reikia kažkokios super duper konstrukcijos, siūlau susikišt jiems į intymią vietą. O dėl ilgaamžiškumo, tai prieš kelis metus keitėm pas švedus senas Benders čerpes apie 1965 metų gamybos, tai tik gal dvi buvo sutrūkę. O tada jos dar buvo nedažytos, jautresnės atmosferos poveikiui. O dabar Benders gamykla duoda 30 metų garatiją.

  0 0

  Choosing the right roofing materials for your home might not be the most exciting way to spend your time but sooner or later you'll need a new roof. That's why it's important to understand what you're getting into (or under) so you can maximize the return on your investment.

  What you basically need to know is that there are a range of roofing choices available to you, each with their own attributes. The important point here is that these options allow you to tailor your choice based on what factor is most important to you, be it budget, longevity, style or a combination of all three.

  Signature:- Monthly car rental